VKCSK.hu

A hajrában veszítettünk - Frissítve! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2010. október 24. vasárnap, 17:51

Tartalékosan álltunk fel Szentendreén, hiszen nem volt Raucsik, Fábián, Imrefalvi és Kovács sem. Ennek ellenére a váci kettős játékosokkal - Klivinyi, Grósz - felálló Szentendre ellen jól tartottuk magunkat. Sajnos ezen a meccsen is sok volt a technikai hiba, eladtuk a labdákat, s ezt kihasználva szerzett háromgólos előnyt a szünetig a hazai együttes. Fordulás után nem sokat változott a játék képe, fej fej mellett haladt a két gárda, feljöttünk előbb egy gólra, majd egyenlíteni is sikerült. Az utolsó öt percnek döntetlen állással vágtunk neki, de addigra elfogyott az erő, nem sikerült összpontosítani a ziccereknél, ami legainkább annak köszönhető, hogy kevés a hadra fogható játékos. A mérkőzést gyakorlatilag a kispadok hosszúsága döntötte el a Szentendre javára (36-31).

Ificsapatunk sem járt nagy szerencsével, miután minimális arányú vereséget szenvedett (32-31).

A 6. forduló további eredményei: Pénzügyőr-Spartacus?Szent István Építők 21?31, Mohács?FTC II 36?23, Kozármisleny?Marcali 23?26, Tolna?Audi-ETO II 10?62, PTE-PEAC?Nagykanizsa 37-25, Kispest?Vasas 20?23.

Az ifibajnokságban: Pénzügyőr-Spartacus?Szent István Építők 25?36, Mohács?FTC II 34?27, Kozármisleny?Marcali 29-25, Tolna?Audi-ETO II 5?68, PTE-PEAC?Nagykanizsa 28-20, Kispest?Vasas 33-33.