VKCSK.hu

Fontos győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2010. november 20. szombat, 20:15

Négypontos mérkőzést játszottunk Kozármislenyben, de az első félidő elején nagyon nem ment a szekér a csapatnak. Rengeteg ziccer maradt ki, sok volt az eladott labda, így a hazaiak 2-2 után 6-2-re elléptek. Csomor Tibor időt kért, rendezte a sorokat, s a szünetig sikerült kiegyenlíteni. A második félidőben mi szereztünk gyorsan két gólt, de egyenlítettek a hazaiak. A folytatásban nagy érvágás volt Fábián harmadik két perce, de a csapat küzdött, hajtott a sikerért, s az 56. percben már három góllal is vezettünk. Ötven másodperc alatt kaptunk aztán két gólt, majd fél perccel a vége előtt a Kozármisleny egész pályás letámadásra jött ki. Sikerült azonban egy kiállítást kicsikarni, s végül kihúzni a hátralévő időt, s győzelemmel befejezni a találkozót. A krónikához tartozik, hogy a betegség után visszatért Raucsik nagy valószínűség szerint bokaszalag-szakadást szenvedett.

A rengeteg hiányzóval kiálló ificsapatunknak nem sikerült ilyen jól a mérkőzés: Ritter Erika tanítványai sajnos 29-20-ra kikaptak.

A 10. forduló további eredményei: Audi-ETO II-Nagykanizsa 49-13, Mohács-Vasas 32-26, Marcali-FTC II 22-23, PTE-PEAC-Szentendre 32-22, Kispest-Pénzügyőr-Spartacus 34-22, Tolna-Szent István Építők 15-44.

Az ifibajnokságban: Audi-ETO II-Nagykanizsa 43-8, Mohács-Vasas 37-31, Marcali-FTC II 22-34, PTE-PEAC-Szentendre 26-24, Kispest-Pénzügyőr-Spartacus 10-33, Tolna-Szent István Építők 12-52.