VKCSK.hu

Bravúros győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. március 12. szombat, 19:38

A múlt heti vereséget kellett volna az esélyesebb FTC II ellen kijavítania csapatunknak, s talán a játékosok is érezték, van mit törleszteniük a szurkolók felé, végig magas hőfokon égve játszottak. Rögtön az elején vezetést szereztünk, 4-2-re, majd 7-4-re is mentünk már, aztán 8-8-nál utolért bennünket a vendéggárda, s a szünetig fej fej mellett haladtak a felek. Szünet után ismét jelentősebb előnyt tudtunk szerezni, hiszen 20-16, majd 23-18 is volt a javunkra, s ez az öt gól a hajráig meg is maradt (26-21), ám az utolsó percekre feljött az FTC II (28-26). Az időkérés aztán segített, ezután már csak mi dobtunk gólt, így a vége négygólos, bravúros győzelem lett.

Ificsapatunk viszont vereséget szenvedett, Ritter Erika tanítványai 39-19-re kaptak ki.

A 18. forduló további eredményei: Szentendre-Szent István Építők 31-26, PTE-PEAC-Marcali 29-26, Pénzügyőr-Spartacus-Vasas 30-26, Kozármisleny-Audi-ETO II 20-35, Tolna-Mohács 16-49, Kispest-Nagykanizsa 37-25.

Az ifibajnokságban: Szentendre-Szent István Építők 15-28, PTE-PEAC-Marcali 33-32, Pénzügyőr-Spartacus-Vasas 33-24, Kozármisleny-Audi-ETO II 18-56, Tolna-Mohács 14-37, Kispest-Nagykanizsa 28-11.