VKCSK.hu

Hoztuk a kötelezőt PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. május 14. szombat, 17:45

Tolnán nem lehetett más az eredmény, mint a győzelem, s ennek megfelelően nem is kezdtünk rosszul, hiszen 3-0-ra, majd 7-2-re is vezettünk. A folytatásban is fokozatosan nőtt a különbség, ennek ellenére Csomor Tibor edző nem volt igazán elégedett a látottakkal. A csapatból hiányolta a tüzet, mellyel több szép sikert is elért a társaság az idén. A két csapat között azonban így is akkora a különbség, hogy sikerült még jobban elhúzni, s már a szünetben tíz gól volt közte. Szünet után az addiginál is lanyhább lett a játékunk, ennek ellenére a sikert nem fenyegette veszély, ha nem is szép játékkal, de hoztuk a kötelezőt.

Az ificsapat viszont szégyenteljes vereségbe szaladt bele: a fiatalok 32-28-ra maradtak alul.

A 24. forduló további eredményei: PTE-PEAC-Pénzügyőr-Spartacus 34-25, Kozármisleny-Szentendre 29-37, Mohács-Szent István Építők 30-28, Marcali-Nagykanizsa 35-34, Kispest-FTC II 27-23, Audi-ETO II-Vasas 27-22.

Az ifibajnokságban: PTE-PEAC-Pénzügyőr-Spartacus 27-34, Kozármisleny-Szentendre 31-25, Mohács-Szent István Építők 38-29, Marcali-Nagykanizsa 26-8, Kispest-FTC II 16-35, Audi-ETO II-Vasas 27-33.