VKCSK.hu

Megszorongattuk a bajnokesélyest PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. május 21. szombat, 18:55

Alaposan megleptük nyitott védekezésünkkel az éllovas Mohácsot, hamar 4-0-ra elléptünk, s ezt az előnyt az első félidőben sikerült is megőrizni, hiszen 6-3-ra, 8-4-re, sőt, 11-6-ra is vezettünk. Szünet után már nem volt ennyire gördülékeny a játékunk, a Mohács ugyanis megtalálta az ellenszert, s fokozatosan felzárkózott, s 17-16-nál átvette a vezetést. A folytatásban fej fej mellett haladtak a csapatok, majd meglépett a vendéggárda két góllal. Volt esély ugyan a felzárkózásra, de a játékvezetők két ítélettel is kárunkra tévedett. Előbb Szegedit állították meg ziccerben szabálytalanul, de csak szabaddobást ítéltek a bírók, majd nem sokkal később egyik játékosunk karját lövés közben húzta vissza a mohácsi játékos. Az egyértelmű kiállítás és a hetes ekkor is elmaradt, amit nehezen fogadott el Csomor Tibor edző, s addig reklamált, míg piros lapot kapott. Ugyanerre a sorsra jutott segítője, Auer Károly is. Ezzel gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés, a feszült hangulatban véget érő találkozót végül két góllal a Mohács nyerte meg. Ennek ellenére csapatunk minden dicséretet megérdemel, hiszen végig egyenrangú partnere volt a listavezetőnek, kár, hogy a végére egy kicsit elfogyott az erő, s a szerencse sem állt mellénk.

Az ificsapatunk is vereséget szenvedett: Ritter Erika tanítványai 26-21-re kaptak ki.

A 25. forduló további eredményei: Szent István Építők-Audi-ETO II 25-34, Pénzügyőr-Spartacus-Kozármisleny 28-25, Szentendre-Tolna 50-17, Vasas-Marcali 29-22, FTC II-Nagykanizsa 43-26, Kispest-PTE-PEAC 30-35.

Az ifibajnokságban: Szent István Építők-Audi-ETO II 20-20, Pénzügyőr-Spartacus-Kozármisleny 40-16, Szentendre-Tolna 43-20, Vasas-Marcali 36-30, FTC II-Nagykanizsa 43-12, Kispest-PTE-PEAC 26-27.