VKCSK.hu

Szoros meccsen vereség PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. szeptember 18. vasárnap, 18:12

Bár csapatunk nagyszerűen küzdött, végül 29-27-re kikapott a Vasastól a bajnokság nyitófordulójában.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, a Vasas pillanatok alatt 6-0-ra elhúzott. Innen kezdte meg a felzárkózást a csapat, s 10-12-re fel is jött, de egy újabb kihagyás elég volt arra, hogy a szünetre négygólos vendég vezetés mellett vonulhassanak a csapatok.

Szünet után ismét kapaszkodtunk, s a 44. percben már csak eggyel vezetett a Vasas. Emberelőnybe kerültünk, s ahelyett, hogy ebből fordítottunk volna, pillanatok alatt mínusz öt lett a különbség. Megint nem adta azonban fel a társaság, de az állandó felzárkózás rengeteg energiát emésztett fel, talán ez a legjobban akkor látszott, mikor Kovács Tímea az utolsó percekben egygólos hátránynál ajtó-ablak ziccert hibázott, az ellentámadásból pedig bebiztosította győzelmét a fővárosi együttes.

Mindent egybevetve voltak biztató jelek, a védekezésben azonban komoly hiányosságok voltak, emellett rengeteg volt az eladott labda is, melyekből rendre leindított bennünket a Vasas. Ha ezeken tudunk javítani, akkor az ilyen mérkőzések végén mi is örülhetünk.

A juniorbajnokságban simább volt a Vasas győzelme: a vége 40-28 lett a vendégek javára.

Az 1. forduló további eredményei: Mohács-Marcali 26-23, PTE-PEAC-Pénzügyőr-Spartacus 29-27, Szentendre-Audi-ETO II 23-46, Kispest-FTC II 29-29, Siófok II-Szent István Építők 19-25.

A juniorbajnokságban: Mohács-Marcali 28-17, PTE-PEAC-Pénzügyőr-Spartacus 30-35, Szentendre-Audi-ETO II 25-29, Kispest-FTC II 17-42, Siófok II-Szent István Építők 37-31.