VKCSK.hu

Magabiztos győzelem a végére PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. október 02. vasárnap, 18:56

Az első két fordulóban elszenvedett vereség után mindenképpen győzelmi reményekkel léptünk pályára, hogy ne szakadjunk le túlságosan a tabellán. Talán emiatt volt egy kicsit idegesebb a csapat a találkozó első szakaszában, a 23. percig ugyanis fej fej mellett haladtak a felek. A mieink sok pontatlanságot követtek el ebben az időszakban, ám ezeket gólokkal tudtuk kompenzálni. A második félidő elején kisebb zavar okozott gondot a játékunkban, de aztán sikerült rendezni a sorokat, s végül a hajrában magabiztossá vált a 12 gólos győzelmünk.

A juniorcsapatunk 38-31-es vereséget szenvedett.

A forduló további eredményei: PTE-PEAC-Kispest 32-32, Szentendre-FTC II 22-34, Vasas-Marcali 27-24, Mohács-Audi-ETO II 15-16, Szent István Építők-Pénzügyőr-Spartacus 22-20.

A juniorbajnokságban: PTE-PEAC-Kispest 43-36, Szentendre-FTC II 29-22, Vasas-Marcali 35-23, Mohács-Audi-ETO II 18-27, Szent István Építők-Pénzügyőr-Spartacus 28-20.