VKCSK.hu

Öt perc rövidzárlat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. május 20. vasárnap, 14:16

Csapatunk erősen tartalékosan állt ki a szezonzáró találkozón, ennek ellenére jól tartotta magát, a 25. percben még 11-11 volt az állás. A félidő utolsó öt percében azonban meglépett a hazai gárda (17-11). Mindez meghatározta a folytatást is, szünet után próbáltuk a lépést tartani az ellenféllel, de ekkor már nem ment olyan jól, így végül vereséggel zártuk az évet. Mindenképpen említést érdemel a 16 éves Károlyi Laura, aki 16 évesen játszotta végig a mérkőzést - jól.

Juniorjaik 33-25-ös vereséget szenvedtek.

A 22. forduló további eredményei: PTE-PEAC-Audi-ETO II 21-37, Kispest-Pénzügyőr-Spartacus 30-33, Szent István Építők-Marcali 38-34, Szentendre-Siófok II 44-36, FTC II-Vasas 30-27.

A juniorbajnokságban: PTE-PEAC-Audi-ETO II 26-45, Kispest-Pénzügyőr-Spartacus 29-37, Szent István Építők-Marcali 40-20, Szentendre-Siófok II 25-39, FTC II-Vasas 26-24.