VKCSK.hu

Őrült rohanásban győztünk PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2016. október 30. vasárnap, 15:19

Fontos mérkőzés előtt álltunk, egy esetleges győzelemmel lépéselőnybe kerülhettünk riválisunkkal szemben. A meccs elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, s már akkor sejteni lehetett, igazi nagy rohanás jellemzi majd a találkozót. A védekezés egyik oldalon sem volt kiugró, már a szünetre olyan eredmény alakult ki, mely máskor akár végeredménynek is beillene. A "flúgos futam" szünet után is folytatódott, ennek elején a vendégek kiegyenlítettek (25-25), de Kokas vezérletével elléptünk megint, s a végére felőröltük az egyébként tehetséges fiatalokból álló, sokat futó szombathelyiek ellenállását.