Megvan az első győzelmünk PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2018. február 10. szombat, 18:47

Marcali-VKCSK 26-30 (10-15)

Marcali, 100 néző. V.: Szakállas, Varasdi.

VKCSK: TAKÁCS RÉKA ? Németh P. 4, TAKÁCS REBEKA 8, MÉSZÁROS 6, KÁRPÁTI 3, Németh V. 6, Németh K. 1. Cs.: LISZKAI (kapus), dr. Csupor, Szabó D. 2, Vinkelmann, Pár. Edző: Csomor Tibor.

Bár az első gólt a hazaiak lőtték, a folytatásban mi irányítottuk a játékot, a 20. percben már 12-5-re vezettünk. Innen a szünetig pár gólt tudott csak ledolgozni a hazai gárda, de a fordulás után megint rá tudtunk tenni a lapáttal, s megint nőtt az előnyünk, a 47. percben 27-17 volt a javunkra. A marcaliak nagy hajrába kezdtek, kicsit meg is zavarodtunk, de végül a szezonban az első győzelmünk nem forgott veszélyben.

Csomor Tibor: - Nagyon kellett ez a két pont. Megérte elutaznunk ilyen messze, s örülünk, hogy sikerült meglepetést szereznünk.