Írta: Administrator
2018. április 22. vasárnap, 07:28

VKCSK-Swietelsky-Szombathely 27-42 (11-20)

Ikrény, 100 néző. V.: Holman, Kovács Á.

VKCSK: Takács Réka - NÉMETH P. 6, Szabó D. 1, MÉSZÁROS 5, Kárpáti 3, NÉMETH V. 10, Papp 1. Cs.: Liszkai (kapus), Takács Rebeka 1, Beke, Pár. Edző: Csomor Tibor.

A 9. percben 6-5-re még mi vezettünk, utána azonban zsinórban négy gólt lőttek a vendégek, s ezt az előnyt a szünetig még növelni tudták. A fordulás után még hosszú percekig állandósult ez a 9-10 gólos különbség (38. perc: 15-25), a meccs utolsó harmadában azonban végleg felőrölt bennünket a szombathelyi gárda. Igaz, a játékvezetők felfogása sem nekünk kedvezett.

Csomor Tibor: - Csapatom megint jól dolgozott, a küzdeni tudásáért csak gratulálni tudok. Azt azonban hozzáteszem, az ilyen játékvezetés tönkre teszi a kiscsapatok munkáját. A kialakult különbség nem csak rajtunk múlt...