VKCSK.hu

Meglepően sima vereség PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. február 26. szombat, 19:21

Győzelemre készültünk a Vasas ellen, de csak jó tíz percig volt erre esélyünk, ekkor még 7-4-es vezetésünket mutatta az eredményjelző. A Vasas ezt követően zsinórban öt gólt lőtt, s bár 12-11-nél még visszavettük a vezetést, a félidő hajrája azonban a vendégeknek sikerült jobban. Fordulás után sokáig nem változott a különbség, maradt a két-három gólos Vasas-vezetés. A félidő közepén viszont egy 1-6-os szakasszal 19-23-ről 20-29-re módosult az állás. Ezzel gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés, melyen tulajdonképpen az értékelhetetlen védekezésünk döntött a Vasas javára. A játék képe alapján teljesen jogos a vendégek 37-27-es sikere, de ekkora különbség nincs a két együttes között.

Az ificsapatunk sem járt sikerrel, bár Ritter Erika csapata valamivel szorosabb meccset játszott, de a vége 26-22-es Vasas-diadal lett.

A 16. forduló további eredményei: Pénzügyőr-Spartacus-Marcali 28-29, Kozármisleny-Tolna 41-27, PTE-PEAC-Mohács 30-30, Szent István Épitők-FTC II 30-31, Szentendre-Nagykanizsa 36-30, Kispest-Audi-ETO II 25-32.

Az ifibajnokságban: Pénzügyőr-Spartacus-Marcali 31-19, Kozármisleny-Tolna 43-27, PTE-PEAC-Mohács 28-30, Szent István Épitők-FTC II 35-33, Szentendre-Nagykanizsa 37-11, Kispest-Audi-ETO II 27-41.