VKCSK.hu

Fájó fiaskó PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. március 05. szombat, 12:50

Fontos lett volna győzelemmel zárni a Szent István Építők elleni meccset, mégsem úgy kezdtünk, ahogy kellett volna. Az első félidőt kissé átaludták a lányok, a védekezés ismét nagyon gyenge volt, s rengeteg ziccer is kimaradt. Szünet után negyedóra alatt visszajöttünk a mérkőzésbe, de a vezetést csak egyszer sikerült átvenni. A 25. percben döntetlennél hetest hibáztunk, majd egy perccel később szintén egálnál egy ziccer is kimaradt, ezt pedig nem bírtuk el, a vége egygólos vereség lett. Ez a két pont a végelszámolásnál még nagyon hiányozhat.

Ificsapatunk is vereséget szenvedett: a vége 43-25 lett a házigazdáknak.

A 17. forduló további eredményei: Mohács-Kozármisleny 34-10, Vasas-Szentendre 36-30, Marcali-Kispest 18-23, FTC II-Tolna 62-21, Nagykanizsa-Pénzügyőr-Spartacus 23-25, Audi-ETO II-PTE-PEAC 27-29.

Az ifibajnokságban: A 17. forduló további eredményei: Mohács-Kozármisleny 39-12, Vasas-Szentendre 32-25, Marcali-Kispest 32-24, FTC II-Tolna 53-22, Nagykanizsa-Pénzügyőr-Spartacus 15-41, Audi-ETO II-PTE-PEAC 38-23.