VKCSK.hu

Elszalasztott győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. április 10. vasárnap, 10:39

Az első percekben kimaradt sok ziccer, amelyekből leindult az ellenfél, s pillantok alatt elhúzott (3-0). Utána rendeztük a sorokat, s a 20. percben már mi vezettünk 12-9-re, de a rossz ziccerkihasználással felhoztuk az ellenfelet, sőt, egygólos hátrányba kerültünk a félidőre. A védekezésünk és a kapusteljesítményünk ebben az időszakban gyakorlatilag a nullával volt egyenlő. A második félidőben bentmaradt a csapat az öltözőben, és három góllal elhúzott a Szpari. Szerencsére edzőnk megnyugtatta a csapatot, észhez tértünk, s ennek köszönhetően átvettük a vezetést. Három-négy gólos előnyünknél azonban a játékvezetők kissé szigorúan harmadszor is kiállították Burghardtot, nem sokkal utána pedig Horváth Dórát. Az utolsó tíz percre az átszervezés után Szegedi irányított, Raucsik lett a balszélső, s bár a rossz visszarendeződéseink miatt egy gólra olvadt az előnyünk, nekünk állt a meccs, mert mi támadtunk 15 másodperccel a vége előtt. Ekkor ahelyett, hogy sok faultot csináltatunk volna, elkapkodtuk a támadást, a játékvezetők is elvették tőlünk a labdát, holott sáncolt lövés volt, a hazaiak leindítottak bennünket, Imrefalvi csak szabálytalanul tudta megakadályozni a szélsőt, és az időn túli hetesből kiegyenlítettek a hazaiak.

Ificsapatunk messze állt a pontszerzéstől: 40-22-re kiakpott

A 20. forduló további eredményei: PTE-PEAC-Vasas 41-25, Kozármisleny-Nagykanizsa 22-34, Mohács-Audi-ETO II 23-21, Tolna-Marcali 27-45, Szentendre-FTC II 31-31, Kispest-Szent István Építők 28-25.

Az ifibajnokságban: PTE-PEAC-Vasas, Kozármisleny-Nagykanizsa 29-10, Mohács-Audi-ETO II 35-34, Tolna-Marcali 28-44, Szentendre-FTC II 21-32, Kispest-Szent István Építők 15-36.