VKCSK.hu

Papírforma-eredmény PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. október 08. szombat, 13:21

Az erősen tartalékos csapatunk az esélytelenek nyugalmával léphetett pályára, a tét csak az lehetett, hogy minél kisebb különbségű vereséget szenvedjenek a bajnokság első számú esélyesének számító ETO-s fiataloktól. A találkozó elején magához ragadta a kezdeményezést a hazai gárda, melynek megkönnyítettük a dolgát a sok blokkba lőtt labdával. Ezekből ugyanis rendre leindítottak bennünket a zöld-fehérek. Szünet után már nagyobb ellenállást sikerült kifejteni, de ekkor is sokszor lőtt könnyű gólt az Audi-ETO II. A második harminc percet csak 12-8-ra veszítettük el, így a vége húszgólos vereség lett. Az utolsó gól egy másodperccel a vége előtt esett, ennyin múlt, hogy nem maradtunk húsz gólon belül.

A juniorcsapatunk is kikapott, Pánczél Krisztina együttese azért jól helytállt, a vége 38-21 lett az Audi-ETO II javára.

További eredmények: PTE-PEAC-Vasas 26-21, Pénzügyőr-Spartacus-Mohács 17-22, Kispest-Szentendre 36-19, FTC II-Szent István Építők 30-25, Siófok-Marcali 43-38.

A juniorbajnokságban: PTE-PEAC-Vasas 43-23, Pénzügyőr-Spartacus-Mohács 36-33, Kispest-Szentendre 32-44, FTC II-Szent István Építők 17-24, Siófok-Marcali 39-25.