VKCSK.hu

Újabb rövidzárlat, újabb vereség PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2011. november 26. szombat, 12:51

Bár a pontszerzés reményében utaztunk a Szent Istvánhoz, végül elmaradt a bravúr, bár egészen a második félidő 10. percéig benne volt ennek a lehetősége. Ekkor 21-19-re vezetett csak a hazai együttes, de aztán jött a szokásos rövidzárlat, eladott labdák, technikai hibák, melynek eredménye egy 0-5-ös szakasz lett, s ezzel el is dőlt a sorsunk, a múlt heti fontos győzelem után ezúttal egy kilencgólos vereség lett a vége.

A juniorcsapatunk is kikapott 45-21-re.

További eredmények: Szentendre-Marcali 31-27, Mohács-Vasas 26-21, PTE-PEAC-Siófok II 47-32, Kispest-Audi-ETO II 32-34, FTC II-Pénzügyőr-Spartacus 28-24.

A juniorbajnokságban: Szentendre-Marcali 40-24, Mohács-Vasas 21-28, PTE-PEAC-Siófok II 36-52, Kispest-Audi-ETO II 22-50, FTC II-Pénzügyőr-Spartacus 29-33.