VKCSK.hu

Bravúros győzelem PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. február 19. vasárnap, 19:18

Csapatunk alaposan rácáfolt a papírformára a tavaszi szezon nyitányán. A Vasas otthonában a hazaiak számítottak esélyesebbnek, ám ezzel mit sem törődve az első félidőben nemhogy tartottuk a lépést a fővárosiakkal, de a szünet előtt sikerült három góllal ellépnünk, melyből kettő megmaradt a pihenőre. Fordulás után fokozatosan növeltük az előnyünket, a 25. percben már tíz gól(!) volt a különbség, s a vége is kétszámjegyű lett.

Juniorjaink 35-28-as vereséget szenvedtek.

A 12. forduló további eredményei: Pénzügyőr-Spartacus-PTE-PEAC 31-27, Audi-ETO II-Szentendre 49-18, Marcali-Mohács 21-26, Szent István Építők-Siófok II 29-31, FTC II-Kispest 32-26.

A juniorbajnokságban: Pénzügyőr-Spartacus-PTE-PEAC 29-20, Audi-ETO II-Szentendre 49-24, Marcali-Mohács 21-35, Szent István Építők-Siófok II 26-28, FTC II-Kispest