VKCSK.hu

Közel a bravúrhoz PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2012. október 14. vasárnap, 17:58

Jól kezdtük a mérkőzést, az első félidőben szinte végig mi vezettünk, az ETO fiataljai azonban nem engedték, hogy ellépjünk, így a szünetre is döntetlen állásnál mehettünk. Fordulás után az öltözőben maradt az együttes, ezt kihasználták a vendégek, s elléptek öt góllal. Ezen időszakban számtalan ziccert hagytunk ki, a zöld-fehérek kapujában Szemerey Zsófi bravúrok sorozatát mutatta be. Emellett nem tudtuk tartani a Tóth Eszter, Tóth Gabi párost, s a végére ugyan sikerült ledolgozni a hátrányból, a bravúr elmaradt.

Nem úgy a junioroknál, akik 25-21-re legyőzték az Audi-ETO II-t.

A 4. forduló, valamint előrehozott mérkőzések eredményei: Budaörs-Érd II-Szekszárd 31-36, Budaörs-Érd II-Pilisvörösvár 35-29, Marcali-Haladás 38-23, Mohács-Pénzügyőr-Spartacus 36-29, FTC II-Pilisvörösvár 23-30, PTE-PEAC-Szentendre 23-25, Tököl-Rinyamenti KC 31-31.

A juniorbajnokságban: Budaörs-Érd II-Szekszárd 24-20, Budaörs-Érd II-Pilisvörösvár 33-33, Marcali-Haladás 29-32, Mohács-Pénzügyőr-Spartacus 19-36, FTC II-Pilisvörösvár 29-28, PTE-PEAC-Szentendre 22-35, Tököl-Rinyamenti KC 32-22.